Galeria fotografii
Komentarze do zdjęć z dnia 2007-06-07
sandron[2007-06-07 11:54:39] Zdjęcie bardzo ładne.Byłem na tym dworcu i nawet przy nim jadłem smaczne knedlik
sandron[2007-06-07 12:17:29] Bardzo fajna fotka.Ja też kocham Tatry!Zapraszam w przyszło¶ci na obejrzenie moi
[2007-06-07 11:05:17] Tutaj nie dotarlam :-((( A miejsce takie piekne :-)) Az zal.... Bardzo fajne zdj
sandron[2007-06-07 11:41:58] Bardzo ładne zdjęcie.Zrobione jakby z ukrycia i jest pełne tajemniczo¶ci.Podoba
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.





















